تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

در صورتي که جهت تعمير ماشین لباسشويي ال جی به کمک نياز داريد درخواست تعميرات لباسشويي خود را به صورت آنلاين ثبت کنيد تا کارشناسان ما با در نظر گرفتن مارک دستگاه و مشکل آن، يکي از تعميرکاران باتجربه و حرفه اي شرکت را در زماني که شما تعيين مي کنيد به محل اعزام نمايند.

 

امروزه ماشين لباسشويي يکي از لوازم خانگي بسيار ضروري در هر خانه اي است؛ اما اکثر مردم بدون توجه و مراقبت هاي لازم فقط از آن استفاده مي کنند تا زماني که لباسشويي دچار مشکل شده يا از کار بيفتد و حجم عظيمي از لباس هاي کثيف روي دست آن ها بماند!

شرکت مجاز سیما با داشتن چندين سال سابقه ارائه خدمات به شما توصيه مي کند که به محض مشاهده هرگونه مشکل در رابطه با عدم عملکرد صحيح ماشين لباسشويي خود با شماره 021-44258776 تماس حاصل نماييد تا با حضور تعميرکار لباسشويي در محل مورد نظر شما، ريسک خرابي هاي پيچيده تر را در آينده کاهش دهيد.

در صورتي که ماشين لباسشويي شما تخليه نمي کند، نمي چرخد و يا کلا لباسشويي روشن نمي شود، تعميرکاران متخصص نمايندگي ماشين لباسشويي مي توانند با ارائه خدمات مناسب، سرويس دوره اي و يا تعميرات فوري مشکلات دستگاه شما را در کمترين زمان ممکن برطرف نموده و آسودگي و آسايش را به خانه تان بازگردانند.

علاوه بر اين متخصصان ما نکات و توصيه هاي مهمي در رابطه با نگهداري و طرز استفاده صحيح از لباسشويي را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. براي ثبت درخواست تعميرات ماشين لباسشويي خود مي توانيد فرم درخواست تعميرات را تکميل و يا با شماره 021-44258776 تماس حاصل فرماييد.

 

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

ماشين لباسشويي روشن نمي شود و از کار افتاده است:


بسياري از مواقع اين مشکل ناشي از فعال شدن سوئيچ عدم تعادل مي باشد که به دليل عدم توازن بار به وجود مي آيد. براي رفع اين مشکل مي توانيد لباس ها را به صورت يکنواخت در داخل سبد ماشين لباسشويي قرار دهيد و مجدداً دستگاه را راه اندازي نماييد. اگر مشکل همچنان باقي بود ممکن است ايراد از برد فرمان بوده يا تايمر الکترونيکي دچار مشکل شده باشد که در چنين مواقعي بايد دستگاه توسط تعميرکار ماشين لباسشويي بازديد شود. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “علت روشن نشدن ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

 

سبد ماشين لباسشويي به درستي نمي چرخد و يا اصلاً نمي چرخد:


زماني که آب موجود در لباس ها در انتهاي سيکل شست و شو همچنان زياد باشد، مي تواند نشانه اين باشد که سبد لباسشويي به درستي نمي چرخد. اين مشکل مي تواند به چند دليل ايجاد شود:
سوئيچ درب و يا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنويد چرخش سوخته باشد، مشکلي در سيم هاي رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره و يا بريده شده و يا ايرادي در اجزاي داخلي يا تايمر الکترونيکي به وجود آمده باشد.

 

لرزش بيش‌ازاندازه ماشين لباسشويي :


درصورتي‌ که ماشين شما دچار لرزش بيش از حد مي باشد، ممکن است دليل اين مشکل تراز نبودن لباسشويي باشد و يا اينکه دستگاه بر روي کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنين پدها يا نوارهاي لرزش گير داخلي (که ممکن است خورده يا ساييده شده باشند) مي توانند عامل اين مشکل باشند. دقت داشته باشيد که اين يکي از شايع ترين مشکلات ماشين لباسشويي است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزاي بيشتري آسيب زده و باعث بالا رفتن هزينه تعميرات خواهد شد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “علت لرزش و تکان خوردن ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

 

ماشين لباسشويي آبريزش دارد و يا چکه مي‌کند:


اين مشکل مي تواند به دليل استفاده بيش از حد از مواد شوينده در لباسشويي، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخليه، پمپ ها، نشتي و سوراخ شدن يا ترک برداشتن ديگ لباسشويي و شلنگ تزريق آب به ديگ و غيره باشد. دقت داشته باشيد که در صورت مشاهده هرگونه آبريزش بايد فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشيده شده و به هيچ عنوان از آن استفاده نکنيد چون احتمال برق گرفتگي يا ريختن آب روي موتور يا اجزاي الکترونيکي دستگاه وجود دارد و اين مسئله باعث ده ها برابر شدن هزينه تعميرات خواهد شد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “علت نشت آب (آبريزش) از ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.

 

آب ماشين لباسشويي به درستي تخليه نمي شود:


در صورتي که پمپ تخليه شما معيوب باشد، تسمه فرسوده يا پاره شده باشد و يا شلنگ تخليه آب مسدود شده باشد، آب در داخل ديگ ماشين لباسشويي مانده و تخليه نمي شود. در صورتي که آب به درستي تخليه نشود امکان بروز مشکلات جدي ديگري نيز بوجود مي آيد. براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله “دلايل عدم تخليه آب ماشين لباسشويي“ را مطالعه نماييد.