تعمیر مین برد تلویزیون

مین برد (Motherboard) یا مادر بورد(Mainboard) قطعه ای است الکترونیکی که سایر قطعات سخت افزاری مانند RAM و CPU و ... را به هم وصل می کند. وظیفه مین برد انجام تمام پردازش های صدا و تصویر می باشد و با روز مشکل در این قطعه عملکرد تلویزیون با مشکل مواجه می شود. خرابی مین برد نشانه های متعددی دارد که با مشاهده خرابی ها می توان دلیل خرابی هر قسمت از مین برد را تشخیص داد. در صورتی که کارشناس تعمیر تشخیص خرابی مین برد را بدهد، دو روش برای تعمیر تلویزیون وجود دارد.

1. تعویض مین برد

2. تعمیر مین برد 

که انتخاب این گزینه ها با توجه به تخصص کارشناس و تجربه لازم مبنی بر اینکه با تعمیر مین برد دستگاه در آیند درست عمل خواهد صورت می گیرد.

در صورتی که شما کاربر گرامی از خرابی مین برد اطمینان دارید مي توانيد تخصصي ترين سرويس هاي مرتبط با تعويض و تعمير مين برد تلويزيون را از کارشناسان ما در مرکز تعمير تلويزيون درخواست نماييد.سرويس هاي مرتبط با اين بخش، هم در تعميرگاه مجاز تلويزيون و هم به صورت سرويس در محل تلويزيون ارائه مي گردد. خدمات مرتبط با تعويض و تعمير مين برد تلويزيون  در اين مرکز صرفاً پس از عيب يابي صحيح دستگاه و تشخيص درست اشکال پيش آمده در آن انجام مي پذيرد. مرکز تعمير تلويزيون ارائه دهنده تمامي خدمات تخصصيِ مرتبط با ارتقاء، ترميم، بهسازي، سرويس و تعميرات اين محصول است. اين مرکز، با بهره‌‌مندي از پيشرفته‌ترين ابزارآلات تعمير و با همکاري جمعي از مهندسان و کارشناسان اين حوزه، فضايي ايجاد نموده که در آن مي‌توان غالب اختلالات ايجاد شده در اين دستگاه را رفع و برطرف نمود.