تعمیر تلویزیون در محل


تعمير تلويزيون در محل براي آن دسته عزيزاني است که دستگاه تلويزيون آنها دچار مشکل و خرابي شده است و به هر دليل امکان جابجايي و انتقال آن به تعميرگاه برايشان وجود ندارد. شرکت مجاز سيما براي راحتي و آسايش خاطر و رفاه حال هم شهريان، اين امکان را فراهم نموده است تا در صورت درخواست مشتريان گرامي، کادر فني تعمير و کارشناسان اين شرکت جهت تعمير تلويزيون شما به محل اعزام گردند. در اين سرويس تکنسين هاي تعميرات خود به محل مورد نظر اعزام گشته و تمامي عمليات مورد نياز جهت تعمير تلويزيون انجام مي نمايند.

تکنسين هاي اعزامي قطعات و لوازم جانبي مورد نياز دستگاه را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت نياز نسبت به تعويض قطعات معيوب و فرسوده اقدام نمايند. اين کار سبب صرفه‌ جويي در زمان و سرعت بخشي به پروسه تعمير تلويزيون در محل صورت گرفته است و شما را از سردرگمي و دودلي براي خريد قطعه مناسب و اورجينال رها خواهد کرد. خدمات مرتبط با تعمير تلويزيون محدود به مورد تعمير خاصي نيست و تمامي ايرادها و خرابي هاي مرتبط با انواع تلويزيون را شامل مي گردد. شما مشتريان عزيز مي توانيد از طريق راه هاي ارتباطي ذکر شده در وب سايت مجازسيما درخواست خود مبني بر اعزام تکنسين تعمير تلويزيون به محل را ثبت نماييد. کارشناسان اين شرکت بخشي از دانش اطلاعاتي خويش درباره تعميرات و فناوري هاي مرتبط با اين دستگاه  ها را در قسمت پاسخگويي به شما مشتريان گرامي ارائه مي دهند.

بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پرسش هايي را در زمينه علت هاي خرابي و افت عملکرد تلويزيون خواهند پرسيد. در صورت ابتدايي بودن اشکال تلويزيون، کارشناسان ما، راهکارهايي را جهت رفع اختلال و عيب ايجاد شده در تلويزيون به شما ارائه خواهند داد زيرا برخي از مشکلات تلويزيون نيازي به حضور کارشناس تعميرات تلويزيون در محل ندارند و با انجام برخي اقدامات ابتدايي توسط صاحب آن قابل رفع و حل هستند؛ در غير اينصورت يعني در صورت عدم رفع مشکلات تلويزيون کارشناسان بخش تعميرات تلويزيون در محل ما به آدرس ذکر شده از سوي شما اعزام مي‌گردند. شما کاربران گرامي مي توانيد با مراجعه به بخش زير و مطالعه برخي از مقالات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعميرات تلويزيون اطلاعاتي را در زمينه برخي از عيوب و اشکالات رايج در دستگاه هاي تلويزيون و شيوه هاي رفع آنها کسب نماييد.

 

تلویزیون دیر روشن می شود

دير روشن شدن تلويزيون بيشتر به دليل وجود اشکالاتي در برد تغذيه تلویزیون است. اکثر قريب به اتفاقِ تعميراتي که جهت رفع اين اشکال بر روي دستگاه پياده مي شوند رضايت‌بخش بوده و منجر به بازگشت تلويزيون به وضعيت اوليه مي‌گردند. بنابرباين در صورتي که دير روشن شدن تلويزيون تان شما را نگران کرده بهتر است با يکي از کارشناسان مرکز تعميرات تلویزیون  تماس بگيريد و راهنمايي مورد نياز را دريافت نماييد. (تلفن هاي تماس با کارشناسان اين دو مرکز در وب سايت درج شده است) در چنين وضعيتي بهتر است از دستکارهايي خودسرانه پرهيز نموده و عمليات مورد نياز را تنها با راهنمايي کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون انجام دهيد.

 

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

يکي از مهمترين دلايل سياه شدن صفحه تلويزيون خرابي بک لايت تلويزيون مي باشد و اين خرابي بيشتر در تلويزيون هاي ال اي دي اتفاق مي افتد و اين خرابي بيشتر به علت هماهنگ نبودن ولت پاور با ال اي دي هاي تلويزيون مي باشد و بايد بعد از تعمير دستگاه  اين مشکل برطرف شود که خرابي تلويزيون دوباره تکرار نشود.

 

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموش شدن تلويزيون  به دلايل مختلفي مي تواند باشد که در مدل هاي مختلف متفاوت است به طور مثال خاموش شدن تلويزيون هاي  ال جي سري lw مربوط به برد مين آنها مي باشد که برد قابل تعمير مي باشد. خاموشی ناگهاني تلويزيون هاي ال سي دي ال جي در بيشتر موارد مربوط به برد پاور مي باشد که برد پاور در محل  قابل تعمير مي باشد. خاموشي ناگهاني تويزيون ال جي به مدل 42led5600 مربوط به برد مين مي باشد.  تلويزيون هاي جديد نيز دچار اين مشکل مي شوند و اين مشکل بيشتر در تلويزيون هاي lf , uf اتفاق مي افتد که در اکثر موارد مربوط به برد مين تلويزيون مي باشد.