تعمیر تلویزیون ال ای دی در کرج

تعمیرات تلویزیون ال جی و سامسونگ در منزل کرج

شرکت مجاز سيما با بيش از 30 سال تجربه در زمينه ي تعمير تلويزيون با بهره گيري از بهترين تعميرکاران تلويزيون، آمادگي دارد تعميرات تلويزيون هاي شما را در اسرع وقت و با قيمت مناسب در منزل يا محل کارتان به عهده بگيرد.
وجه تمايز مجازسيما ديگر رقبا، به روز بودن و تسلط کامل کارشناسان به آخرين تکنولوژي ساخت و تعمير تلويزيون و شناخت تخصصي مدارها و تحليل خرابي ميباشد.
اين امر باعث گرديده تا ابتدا با جستجوي دليل خرابي و شناسايي مدار آسيب ديده با تعويض قطعات و تعمير بردها ،جلوگيري از تعويض کامل آن کرده و از تحميل هزينه سنگين به مشتري جلوگيري !. 
يکي از نمونه هاي اين مطلب ، تعمير آبخوردگي پنل ميباشد که به علت وجود جزئيات فراوان و عدم تخصص کافي ديگر رقبا ،فقط در اين مرکز انجام ميگيرد.
 
مجازسيما با بيش از 30 سال سابقه  تعميرات تلويزيون هاي ال جي به عنوان يکي از تخصصي ترين مراکز تعمير تلويزيون ال جي در ايران ازسال 1375 با ايجاد سرويس هاي  تعميرات تلويزيون در منزل ويژه تهران و کرج حومه  تهران گامي بزرگ در جهت ارايه خدمات هرچه بهتر به هموطنان تهران و کرج برداشته است.
تمامي خدمات سرويس هاي تعميرات تلويزيون مجازسيما با قيمت مناسب در سراسر تهران کرج و حومه  در منزل ارايه مي گردد.
منزل شما در هر منطقه اي از تهران کرج و حومه که باشد تنها يک تماس با ما فاصله داريد،با شماره هاي ال مجازسيما تماس بگيريد تا همکاران ما در کمترين زمان ممکن در منزل شما حاضر شده و مشکل تلويزيون شما را برطرف کنند.
در صورتي که مشکل تلويزيون شما در منزل قابل حل نباشد،يک تلويزيون سالم به شما داده خواهد شد تا بدون تلويزيون نباشيد تا که تلويزيون شما تعمير گردد و تحويل شما شود.
90 درصد خرابي هاي تلويزيون در منزل قابل حل است،از اين رو در اين مرکز اساس کار بر تعمير تلويزيون در منزل بنا شده است و تمام تلاش ما بر تعمير تلويزيون در منزل شما و در حداقل زمان مي باشد.
پروگرم کردن انواع ال سي دي.
آبخوردگي پنل
و در کل هر خرابي که علتي بجز ضربه به پنل دارد را ميتوانيم در بسياري از موارد تعمير نماييم.
1-استفاده از قطعات مرغوب و درجه 1 
2-تعهد به مشتري و گارانتي 3 ماهه ي محصول
3- شناسايي علت بوجود آمدن خرابي و تعمير جز به جز آن ( اين امر باعث ميگردد تا از خرابي مجدد تلويزيون در همان نقطه جلوگيري به عمل بيايد.)