تعمیر تلویزیون سامسونگ

 

تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی سامسونگ در شرکت مجاز سیما بصورت تخصصی و با ضمانت صورت می گیرد.شرکت مجاز سیما تلویزیون های را که توسط مهندسین این شرکت سرویس می شوند سه ماه ضمانت می کند.فروش مین برد های ال سی دی و ال ای دی سامسونگ .

 

شماره های تلفن های تماس جهت اعلام خرابی

 

22638752

44258776

44403168

77165937

 

 

 

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ در منزل و محل شما 

 

 

خرابي در قسمت پاور تلويزيون ال سي دي که اين خرابي در چند مورد است که در زير به اشاره شده است.بيشتر خازن هاي قسمت پاور ال سي دي بعد از چندين ماه و سال خراب مي شودکه براي تعمير بايد خازن فرسوده پاور ال سي دي تعويض شود.

در مواردي ترانزيستور هاي قسمت پاور خراب مي شود که براي تعمير باید ترانزیستور ها عوض شوند بعضی از پاور ها STR به کار رفته که ممکن است این قطعه در بازار موجود نباشد در این صورت برد پاور تعویض می شود.در موارد کمي براي تعمير ال سي دي بايد برد پاور ال سي دي تعمويض شد.

تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد

وقتی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی شایع است. در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ خرابی بک لایت بیشتر است.

 

چراغ ال ای دی تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود

در این مورد خرابی تلویزیون بیشتر در قسمت پاور می باشد و برد پاور در اکثر مواقع  قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود. بعضثی مواقع خرابی از برد مین نیز می تواند باشد که احتمال آن بسیار کم است.

 

تلویزیون دیر روشن می شود

دیر روشن شدن تلویزیون در اکثر مواقع مربوط به برد پاور می باشد و خود برد قابل تعمیر می باشد . تعمیر برد پاور تلویزیون در محل مشتری انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

 

HDMI تلویزیون کار نمی کند

خرابی HDMI مربوط به برد مین می باشد  که در بعضی مواقع برد تعمیر می شود و در صورت تعمیر نشدن برد باید کامل تعویض شود.

 

تلویزیون روی چراغ پاور مانده و روشن نمی شود

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی بیشتر مربوط به برد پاور می باشد ولی در تلویزیون های ال ای دی بیشتر مربوط به برد مین می باشد. برد پاور تلویزیون های ال سی دی سامسونگ در بیشتر موارد قابل تعمیر می باشد. تعمیر برد مین نیز در بعضی موارد امکان پذیر است.

 

تلویزیون صدا ندارد

خرابی صدای تلویزیون مربوط به برد مین و بلندگو می باشد و احتمال خرابی بلندگو در تلویزیون های ال ای دی خیلی کم کست و بیشتر به برد مین مربوط می شود و در بعضی مواقع برد تلویزیون قابل تعمیر نمی باشد و باید برد تعویض شود. در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ احتمال خرابی بلندگو نیز می باشد به علت این که در طولانی مدت بلندگو خراب می شود.

 

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ 40d5500 و 40d5950

این عیب به این صورت است که تلویزیون روشن می شود و بعد از چند ثانیه دوباره خاموش می شود و مجدد این اتفاق تکرار می شود و این خرابی بیشتر در تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل 40d5500 به وجود  می آید که این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد که تعمیرات مین برد در منزل و محل مشتری با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات با قطعات فابریک و اصلی انجام می شود. ادامه مطلب

 

خرابی های تلویزیون سامسونگ مدل 40f5550

در این مدل تلویزیون معمولا بک لایت تلویزیون خراب می شود و به این صورت که بالا یا پایین صفحه تلویزیون تیره می شود. خرابی دیگر این مدل تلویزیون خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می باشد و این خرابی مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد در بعضی از موارد برد قابل تعمیر است. یکی دیگر از خرابی های شایع این مدل تلویزیون خاموش و روشن شدن متناوب تلویزیون می باشد که این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد و در منزل قابل تعمیر است.

 

خرابی تلویزیون سامسونگ مدل 48h6490

مشکلی که در این مدل به وجود می آید لکه لکه شدن صفحه تلویزیون می باشد که علت خرابی خاموش شدن ال ای دی های پشت پنل تلویزیون می باشد و در این مدل برای تعمیر تلویزیون باید کل ال ای دی های پنل تعویض شود. تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود.

 

قسمت بالای تلویزیون تیره تر از پایین تلویزیون است

این خرابی در تلویزیون های ال ای دی سری D مربوط به پنل تلویزیون می باشد که برای تعمیر بهترین حالت تعویض پنل می باشد. در سری تلویزیون های F و ES معمولا بک لایت تلویزیون خراب می شود که باید بک لایت تلویزیون ال ای دی سامسونگ تعمیر شود که تعمیرات تلویزیون در منزل و محل مشتری با ضمانت انجام می شود. تعمیرات تلویزیون با قطعات اصلی و فابریک همان مدل از تلویزیون انجام می شود.

 

مشکل از تنظیم خارج شدن تلویزیون های مدل 40d5950 

این خرابی مربوط به مین برد تلویزیون می باشد و در اکثر موارد با تعویض آی سی ایپیرام مشکل برطرف می شود.

 

 

تلویزیون بعد از چند ساعت خاموشن می شود

تلویزیون بعد از چند ساعت کار کردن خاموش می شود این خرابی بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیرات برد پاور ال ای دی سامسونگ در منزل انجام می شود.

 

پاک شدن برنامه

پاک شدن برنامه مين برد ال سي دي که به دليل زدن فلش ويروس وارد سيستم مي شود و برنامه ال سي دي را خراب مي کند. براي تعمير ال سي دي هاي که برنامه آنها پاک شده است بايد اي سي حافضه ال سي دي دوباره برنامه ريزي شود.يکي ديگر از عيب هاي تلويزيون ال سي دي خرابي برد مين ال سي دي است که اي سي کنترل کننده برد ال سي دي(CPU) خراب مي شود و برد ال سي دي ديگر قابل تعمير نمي باشد .براي تعمير ال سي دي  بايد برد مين ال سي دي تعويض شود که هزينه تعمير ال سي دي زياد مي شود.

يکي از شايع تريين عيب هاي تلويزيون هاي ال سي دي شکستن پنل تلويزيون است که براي تعمير LCD باید پنل تعويض شود که هزينه تعمير ال سي دي تقريبا هشتاد درصد قيمت تلويزيون می شود.افتادن خط روي پنل ال سي دي جز موارد خرابي پنل ال سي دي است که قابل تعمير نمي باشد و براي تعمير تلويزيون ال سي دي بايد پنل تعويض گردد.

در بيشتر موارد تعمير ال سي دي در منزل و يا محل کار شما انجام مي شود .در موارد اندکي مثلا براي تعويض برد تعمير تلويزيون ال سي دي در منزل امکان پذير نيست و بايد در شرکت انجام شود .ولي در 90 در صد موارد تعمير تلویزیون ال سي دي منزل يا محل کار شما انجام مي شود.

 

 

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

 

تلویزیون خاموش شده است

این خرابی معمولا مربوط به برد پاور تلویزیون ال سی دی می باشد که باید برد پاور تعمیر شود معولا در بیشتر موارد برد پاور تلویزیون ال سی دی تعمیر می شود که در موارد کم باید برد پاور تعویض شود که تعمیر و تعویض برد پاور در منزل و محل مشتری انجام می شود.

تلویزیون صدا ندارد

این خرابی بیشتر مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که باید تعمیر و یا تعویض شود که در بعضی موارد از بلندگو تلویزیون نیز می تواند باشد که تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات با ضمانت و قطعات اصلی انجام می شود.

ورودی hdmi تلویزیون کار نمی کند

این خرابی مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در صورتی که خرابی از cpu تلویزیون نباشد برد مین تعمیر می شود و در صورت خرابی سی پی یو برد باید تعویض شود. تعمیرات با کمترین هزینه در محل و منزل شما .

 

 

تعمير تلويزيون ال سي دي پنل خراب يا خط  افتاده

 

پيکسل چسبيده يکي از پيکسل هايي است که در صفحه نمايش مانيتور LCD خراب شده است.پيکسل چسبيده شده به صورت نقطه اي به رنگ ثابت است و بدون هيچ هدف هميشگي روشن مي ماند.پيکسل هاي چسبيده بيشتر در زمينه هاي سياه و سفيد و به صورت تک رنگ آبي ،قرمز،يا سبز يا ترکيبي ازاين رنگ ها مثل زرد و بنفش يا حتي سفيد ديده مي شود.معولا رنگ هاي سبز و قرمز يا آبي به صورت تک رنگ به اين حالت در مي آيند.بعضي از کاربران پيکسل چسبيده را سوخته  تصور مي کنند.گاهي ممکن است که يکي از رنگهاي داخلي پيکسل خاموش شده باشد و پيکسل سياه به نظر مي رسد.تعمير ال سي دي در منزل و محل کار

 

 

دو روش نرم افزاری برای تعمیر پنل ال سی دی

 

1-سعي کنيد نرم افزاره fix pixel ياrepair  datume pix را اجرا کنيد گاهي اوقات پيکسل هاي به هم چسبيده با خاموش و روش شدن سريع مي توانند تحريک شوند.

2-اگر پيکسل چسبيده هنوز برقرار شده است،نرم افزار براي چند ساعت بايد کار کند.اگر باز هم پاسخ مثبت نبود براي تعمير ال سي دي پنل ال سي دي بايد تعويض شود.البته چند نقطه در تصوير تاثيري در ديد تصوير ندارد و معمولا نيازي به تعويض پنل ندارد.تعمير پنل اي سي دي در منزل.

 

تعمیر خرابی رنگ  تلویزیون سامسونگ

روش عیب یابی و تعمیر رنگ تلویزیون ال سی دی سامسونگ

یکی  از عیب های متدوال که در تلویزیون های ال سی دی به وجود می آید ایراد در رنگ تصویر است و عیب یابی آن ها تقریبا مشکل است. عیب های رنگ در تلویزیون های ال ای دی متعدد هستند، مانند حالت رنگین کمان پیدا کردن، از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی (قرمز، آبی، یا سبز) به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش، به هم ریختگی رنگ و.. تجربه ثابت کرده است مشکلات رنگ در تلویزیون ها، در صورتی که منبع تغذیه، برد اینورتر و بک لایت سالم باشند به مواردی چون مادر برد، خرابی کابل رابط و برد کنترلر(پنل (lcd مربوط هستند. عیب یابی کابل رابط، کار چندان دشواری نیست. با اهم متر می توان نقاط ابتدا و انتهای (مادر برد و برد کنترلر) آن را تست کرد.

در اکثر موارد خرابی scalar ic باعث به وجود آمدن این عیب می شود. در بعضی موارد، شکل موج در خروجی آن مشاهده می شود ولی ممکن است این موج داده لازم برای ارسال به برد کنترلر نباشد یا ناقص باشد. از بین رفتن بیت ها در حین انتقال داده به صفحه نمایش ممکن است ایراد های را که در رنگین کمان شدن صفحه به وجود آورد.

اگر IC کنترلر خراب باشد سیگنال ها را به درستی از SCALAR دریافت می کند، اما نمی تواند سیگنال ها را به درستی به TCP ارسال کند، در نتیجه مشکل رنگ در صفحه نمایش به وجود می آید.

تحقیقات نشان می دهد که در حال حاضر امکان اندازه گیری دقیق سیگنال های دیجیتال وجود ندارد.سیگنال های دیجیتال با سیگنال های RGB  تلویزیون های CRT ، کاملا متفاوتند، در تلویزیون های ال سی دی یک رشته کابل مرتبط بین مادر برد و برد کنتزل حاوی اطلاعت زیادی است. به همین دلیل اندازه گیری آن مشکل است. یکی از روش های که برای رفع مشکل رنگ در تلویزیون ها به کار می رود، مقایسه ماردبرد یا برد کنترلر با نوع سالم آن است. در این روش می توان با فرض سالم بودن کابل رابط تشخیص داد کدام یک (مادربرد یا برد کنترلر ) مشکل رنگ ایجاد کرده است. با این روش کلی در وقت عیب یابی اگر تصویر خروجی مانیتور ال سی دی سفید است با تشخیص سالم بودن منبع تغذیه ، برد اینورتر و بک لایت ها، باید به عیب یابی قسمت های پرداخت که باعث سفیدی تصویر شده است. چند دلیل برای به وجود آمدن این مشکل وجود دارد که به آن اشاره می شود.

 

عیب یابی و تعمیر سفیدی تصویر در تلویزیون ال سی دی سامسونگ

اگر تصویر خروجی تلویزیون ال سی دی سفید است با تشخیص سالم بودن منبع تغذیه ، برد اینورتر و بک لایت ها، باید به عیب یابی و تعمیر قسمت های پرداخت که باعث سفیدی تصویر شده است. چند دلیل برای به وجود آمدن این مشکل وجود دارد که به آن اشاره می شود.

1.خرابی کابل ارتباطی بین مادر برد و برد کنترلر

اگر کابلی که از مادر برد خارج می شود سیگنال ها را به درستی به برد کنترلر ارسال نکند باعث سفیدی تصویر می شود. در بعضی از تلویزیون های ال سی دی خرابی این کابل باعث سفیدی تصویر می شود. چون سیگنال درست به برد کنترلر نمی رسد. برای حل این مشکل ابتدا کابل را از رابط جدا کنید و دوباره وصل کنید و تلویزیون را دوباره امتحان کنید.

2. خرابی ما در برد

اگر مادر برد تلویزیون خراب باشد سیگنال به کنترلر  ارسال نمی شود. معیوب شدن رگولاتورهای ولتاژ،IC SCALAR ،CPU، EEPROM و اتصال کوتاه شدن قطعات SMD می توانند باعث بروز چنین مشکلی شوند. پس از این که ارسال سیگنال ها به برد کنترلر اطمینان حاصل شد باید به عیب یابی مادربرد پرداخت. با استفاده از اسیلوسکوپ می توان از طریق رابط (LCD) روی مادر برد یا روی برد کنترلر این تست انجام داد.

 

تلويزيون چيست؟
سيستم ارسال و دريافت تصوير و صدا از فاصله ي دور را تلويزيون مي نامند.اين واژه به انتقال و دريافت صدا و تصوير با کيفيت مناسب اشاره مي کند.در زماني نه چندان دور،تلويزيون به صورت سياه و سفيد و پس از آن به صورت رنگي ساخته شد و مورد استفاده قرار گرفت.در دنياي امروز مفاهيم مختلفي از تلويزيون مطرح مي شود.

 

 ضريب سيما(ASPECT RATION)
در سيستم هاي ضبط و پخش تصوير و همچنين ارسال آنالوگ و ديجيتال تصوير،نسبت پهنا به ارتفاع تصوير به صورت استاندارد ،مقدار ثابتي در نظر گرفته مي شود.اين نسبت در گيرنده هاي قديمي 4:3(P=4/3) و در گيرنده هاي جديد صفحه پهن 16:9(P=16/9) است.امروز در تمام دوربين هاي فيلمبرداري و تلويزيوني از اين نسبت ها استفاده مي شود.

 

تلويزيون آنالوگ (analogue Television)
در تلويزيون آنالوگ،اطلاعات تصوير به صورت سيگنال آنالوگ تهيه و ارسال مي شود.اين عمل با تغيير دامنه يا فرکانس صورت مي گيرد.هنگام بررسي سيستم هاي ديجيتال ،سيستم هاي آنالوگ هم بررسي مي شوند ( چون صدا و تصوير ذاتا ماهيت آنالوگ دارند.).سيستم هاي رايج آنالوگ عبارتند از NTSC,PAL,SECAM

 

 تلويزيون ديجيتال (Digital Television)
تلويزيون ديجيتال يا DTV روشي جديد در ارسال و دريافت تصوير است.DV امکان ارسال و پخش تصوير   و صدا با کيفيت مناسب را فراهم مي سازد.امکانات زيادي با استفاده از روش هاي ديجيتال فراهم مي شود.تلويزيون ديجيتال در راستاي تکامل سيستم هاي کامپيوتري ساخته شده و امکان ويرايش تصوير با کيفيت مناسب را فراهم مي سازد.اطلاعات پيکسل هاي تصوير در سيستم هاي ديجيتال به گونه اي است که مي توان هر پيکسل را به طور مستقل ،تغيير داد.کاربرد کامپيوتر و گسترش آن،باعث توجه بيشتر به تصوير و تلويزيون  ديجيتال شده است.

 

تلويزيون ماهواره اي (satellite Television)
در تلويزيون ماهواره اي،صدا و تصوير از ماهواره اي که فاصله در حدود 37000km از سطح زمين قرار دارد به گيرنده هاي زميني مي رسد.با استفاده از اين سيستم ،از حجم و تعداد مدارات زمين قرار دارد به گيرنده هاي زميني مي رسد.با استفاده از اين سيستم،از حجم و تعداد مدارات زميني کاسته شده و کيفيت تصوير افزايش پيدا مي کند؛همچنين امکان ارسال و پخش برنامه در سرار زمين فراهم مي شود.اولين سيستم هاي ارسال ماهواره اي در سال 1962 در اروپا و در سال 1973 در کانادا مورد استفاده قرار گرفته اند.

 

سيستم DTTB
 ( DTTB:( (Digital Terrestrial Television Broadcasting ،تکنولوژي جديدي در ارسال تصوير است.   اين سيستم ديجيتالي ،مزاياي زيادي نسبت به سيستم هاي آنالوگ قديم دارد.نوع خاصي از اين سيستم به نام HDTV در فرستنده هاي مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرد.در اين سيستم تعداد  خطوط عمودي تصوير بيشتر از سيستم هاي قديمي است و معولا از ضريب سيماي 16:9 استفاده مي شود .در سيستم هاي قديمي از پهناي باند 6،7 يا 8 مگاهرتز براي ارسال تصوير استفاده مي شود،در سيستم DTTB براي ارسال تصوير همين پهناي باند استفاده مي شود ولي نحوه ي کاربرد به صورتي است که کيفيت به طور قابل توجهي افزايش پيدا مي کند.هريک از سيستم هاي تلويزيوني يا ظبط و پخش تصوير ،پترن مخصوصي را براي تست و پخش برنامه هاي خود مورد استفاده قرار مي دهند.

 

 

 اجزاي کامل يک نمايشگر LCD
بر اساس مطالبي که گفته شده عملکرد يک تلويزيون LCD را به اين ترتيب مي توان بيان کرد:
توسط يک منبع نور،نور مورد نياز تاميين مي شود.اين نور توسط اين صفحه ،پخش و يک نواخت شده و از طريق صفحه پلاريزه کننده و پس از عبور از شيشه شفاف حامل الکترود هاي فرمان دهنده به کريستال مايع مي تابد. مولکول هاي کريستال مايع متناسب با ولتاژ داده شده،جهت گيري و نور دلخواه را عبور مي دهند.نور عبوري با گذر از فيلترهاي رنگي ،تصوير با رنگ مناسب را ايجاد مي کند.بر روي اين صفحات  الکترودهاي فرمان دهنده نيز قرار گرفته اند.در نهايت نور توليدي توسط صفحه پلاريزه کننده جلويي در اختياره بيننده قرار داده مي شود ما با آشنايي با تمام اصول کار ال سي دي LCD تعمير ال سي دي ها را انجام مي دهيم.تعمير ال سي دي به صورت کاملا تخصصي توسط مهندسين با تجربه صورت مي گيرد.تعمير تلویزیون ال سي دي در منزل و محل کار شما.

دلایلی  که باعث شکستن پنل LCD می شود

 

پنل LCD به دلایل مختلفی ممکن است بشکند.معولا به خاطر سقوط از روی میز و رها شدن از دست ،هنگام حمل و نقل این اتفاق می افتد.گاهی اوقات ممکن است به دلیل وارد کردن فشار بیش از حد به آن هنگام تمیز کردن نیز بشکند.

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:
تعمير تلويزيون سامسونگ در محل شما،تعمير تلويزيون ال سي دي سامسونگ،تعمير ال سي دي سامسونگ 32 اينچ،تعمير تلويزيون سامسونگ 42 اينچ،تعمير تلويزيون سامسونگ 46 اينچ، تعمير تلويزيون ال اي دي سامسونگ،تعمير تلويزيون ال اي دي 32 سامسونگ،تعمير تلويزيون ال اي دي 42 سامسونگ،تعمير تلويزيون 46 اينچ سامسونگ،تعمير تلويزيون lcd و led سامسونگ تعمير تلويزيون سامسونگ در منزل،تعمير تلويزيون منحني سامسونگ،تعمير تلويزيون سه بعدي سامسونگ،تعمير تلويزيون پلاسماي سامسونگ،تعمير تلويزيون پلاسما 32 اينچ سامسونگ،تعمير lcd تعمير تلويزيون سامسونگ منحني در منزل،تعمير تلويزيون سه بعدي 42 اينچ سامسونگ در منزل و محل کار شما،تعمير تلويزيون پلاسما پنل شکسته سامسونگ ،تعمير تلويزيون سامسونگ خاموش تعمير تلويزيون خراب سامسونگ،تعمير تلويزيون سامسونگ به قطعات فابريک،تعمير تلويزيون در منزل،تعمير ال سي دي در منزل،تعمير ال اي دي در منزل،تعمير تلويزيون پلاسما 32 در منزل ،تعمير تلويزيون پلاسماي سه بعدي سامسونگ در منزل،تعمير تلويزيون با ضمانت سه ماهه ،تعمير تلويزيون آب خورده،تعمير تلويزيوني که روشن نمي شود،تعمير تلويزيون که خاموش شده LCD

 

تعمیر تلویزیون با خدمات پس از تعمیر ،تعمیر تلویزیون توسط مهندسین با 30 سال تجربه در تعمیرات تلویزیون،تعمیر تلویزیون های ضربه خورده ال جی در منزل،تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر تلویزیون سونی ، تعمیر تلویزیون صنام ، تعمیر تلویزیون پلاسما ، تعمیر تلویزیون پلاسما ، تعمیر تلویزیون در منزل ،  تعمیر تلویزیون ال سی دی ،تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ ، تعمیر ال سی دی سامسونگ ، تعمیر ال ای دی سامسونگ ، تعمیر تلویزیون سامسونک crt ، تعمیر تلویزیون سامسونگ اسلیم ، تعمیر پروژکشن سامسونگ ، تعمیر تلویزیون سونی ، تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی ، تعمیر ال سی دی سونی ، تعمیر ال ای دی سونی ، تعمیر تلویزیون crt سونی ، تعمیر تلویزیون های قدیمی ، تعمیر تلویزیون پلاسما ، تعمیر تلویزیون پلاسما سونی ، تعمیر تلویزیون پلاسما در منزل ، تعمیر تلویزیون پلاسما در محل ،تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی ، تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در منزل ، تعمیر ال ای دی در منزل ، تعمیر تلویزیون ال سی دی در منزل ، تعمیر تلویزیون پلاسما در منزل ، تعمیر تلویزیون crt در منزل ، تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل ،تعمیر تلویزیون ال ای دی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ ، تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی صنام ، تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ ، تعمیر تلویزیون ال ای دی پاناسونیک ، تعمیر تلویزیون  LCD ، تعمیر تلویزیون قدیمی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی ،  تعمیر تلویزیون ، تعمیر تلویزیون ،تعمیر تلویزیون ایکس ویژن ، تعمیر تلویزیون اسنوا ،تعمیرات صوتی و تصویری