تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی شارپ

شرکت مجاز سیما با بیش از 30 سال تجربه در زمینه ی تعمیر تلویزیون با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران تلویزیون، آمادگی دارد تعمیرات تلویزیون های شما را در اسرع وقت و با قیمت مناسب در منزل یا محل کارتان به عهده بگیرد.تعمیرات تلویزیون با ضمانت سه ماهه انجام می شود.هدف ما جلب رضایت شما است.

 

تلفن های تماس با شرکت مجاز سیما

 

22638752

44407916

44403168

44629941

77165937

 

 

.

 

تعمیر تلویزیون ال سی دی شارپ 

عیب های شایع تلویزیون های ال سی دی شارپ و مختصری از چگونگی تعمیر تلویزیون 

 

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی شارپ معولا به دلیل خرابی پنل تلویزیون بر اثر آب خوردگی می باشد. در صورتی که تلویزیون دچار آب خوردگی نباشد با تعویض برد تصویر به احتمال زیاد تلویزیون به حالت اول بر می گردد. تمامی تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات با قطعات اصلی و با ضمانت انجام می شود.

 

تلویزیون وقتی روشن میشه یه لحظه تصویر میاد و خاموش میشه

این خرابی بیشتر مربوط به برد پاور و یا از قسمت بک لایت تلویزیون می باشد این خرابی در تلویزیون های ال سی دی شارپ شایع می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون با قطعات فابریک و در منزل مشتری انجام می شود. تعمیرات بک لایت شامل ضمانت می باشد.

 

تلویزیون خاموش و روشن می شود

این خرابی در بیشتر موارد مربوط به برد مین تلویزیون می باشد. تعمیرات مین برد تلویزیون در منزل و محل مشتری انجام می شود.

 

تلویزیون خاموش شده است

این عیب در ال سی دی های شارپ بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می شود که بر اثر فرسودگی قطعات برد به وجود می آید. تعمیرات برد پاور تلویزیون در منزل و محل مشتری انجام می شود و نیازی به انتقال تلویزیون به تعمیرگاه نمی باشد.

 

وقتی تلویزیون را روشن می کنیم دود خارج می شود

این خرابی به علت سوختگی در برد پاور می باشد که باید قطعاتی که سوخته و نیم سوز شده است تعویض شود. قطعات فرسوده برد پاور نیز باید تعویض شود که از سوختگی مجدد تلویزیون جلوگیری شود. تعمیرات تلویزیون در منزل مشتری انجام می شود.

 

نور تلویزیون کم و زیاد می شود (پرش دارد)

این خرابی از پنل تلویزیون می باشد که باید پنل تلویزیون تعمیر شود. تعمیرات پنل تلویزیون در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات پنل شامل سه ماه ضمانت می باشد.

 

تلویزیون ال سی دی شارپ ورودی ها کار نمی کند

خرابی ورودی های تلویزیون ال سی دی شارپ مربوط به برد مین تلویزیون می باش که در بعضی مواقع برد مین تعمیر می شود. گاهی اوقات تلویزیون ورودی های را شناسایی می کند ولی بدون سیگنال می زند که این عیب نیز از برد مین تلویزیون می باشد. تعمیرات برد مین در صورت امکان تعمیر در منزل مشتری انجام می شود و در بعضی مواقع برد قابل تعمیر نمی باشد و باید برد تعویض شود. 

 

قطع شدن صدای تلویزیون 

این خرابی مربوط به برد مین  تلویزیون می باشد که در موارد زیاد مربوط به آی سی صدای تلویزیون می باشد و در بعضی دیگر از خرابی cpu می باشد که در این صورت دیگر برد قابل تعمیر نمی باشد و باید تعویض شود. تعمیرات تلویزیون ال سی دی شارپ در منزل و محل مشتری انجام می شود.

 

 

تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ

تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد :

1.این خرابی بیشتر موارد  مربوط به آب خوردگی تلویزیون می باشد. در صورتی تلویزیون دچار آب خوردگی نشده باشد با تعمیر برد تصویر تلویزیون درست می شود و به حالت قبل بر می گردد، اما اگر تلویزیون دچار آب خوردگی شده باشد با تعمیر برد تصویر احتمال ایجاد خطوط بر روی تلویزیون می باشد که این خرابی مربوط به پنل تلویزیون می باشد.

2. خرابی بک لایت تلویزیون که این مشکل به مدل تلویزیون بستگی دارد برای کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید. تعمیرات بک لایت تلویزیون با قطعات اصلی و با ضمانت انجام می شود. تعمیرات بک لایت در منزل و محل مشتری انجام می شود.

3.خرابی مین برد تلویزیون در بعضی موارد کم نیز این خرابی از مین برد تلویزیون می تواند باشد که درصورت خرابی مین برد باید تعویض شود. 

 

تلویزیون خاموش شده است

این خرابی در اکثر موارد مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که به دلیل خراب شدن آی سی های سازنده ولتاژ برد پاور می باشد که برای تعمیر باید قطعات فرسوده شده که باعث خراب شده اند نیز باید تعویض شود. تعمیرات برد پاور ال ای دی شارپ در منزل انجام می شود. در صورت سالم بودن برد پاور خربی از برد مین تلویزیون می باشد که احتمالا خراب به علت نوسان برق به وجود آمده است. خرابی دستگاه های دیگر مانند ریسور نیز باعث سوختگی برد مین می شود که باید حتما دستگاهای دیگر برای جلوگیری از خرابی مجدد تست شوند.تعمیرات خاموشی تلویزیون با ضمانت انجام می شود.

 

 

برچسب ها:

تعمیر تلویزیون ال سی دی شارپ ،تعمیرات تلویزیون شارپ ، تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ، تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ در محل، تعمیر تلویزیون شارپ در منزل

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر تلویزیون سونی ، تعمیر تلویزیون شارپ ، تعمیر تلویزیون پلاسما ، تعمیر تلویزیون پلاسما ، تعمیر تلویزیون در منزل ،  تعمیر تلویزیون ال سی دی ، تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ ، تعمیر ال سی دی سامسونگ ، تعمیر ال ای دی سامسونگ ، تعمیر تلویزیون سامسونک crt ، تعمیر تلویزیون سامسونگ اسلیم ، تعمیر پروژکشن سامسونگ ، تعمیر تلویزیون سونی ، تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی ، تعمیر ال سی دی سونی ، تعمیر ال ای دی سونی ، تعمیر تلویزیون crt سونی ، تعمیر تلویزیون های قدیمی ، تعمیر تلویزیون پلاسما ، تعمیر تلویزیون پلاسما سونی ، تعمیر تلویزیون پلاسما در منزل ، تعمیر تلویزیون پلاسما در محل ، تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی ، تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در منزل ، تعمیر ال ای دی در منزل ، تعمیر تلویزیون ال سی دی در منزل ، تعمیر تلویزیون پلاسما در منزل ، تعمیر تلویزیون crt در منزل ، تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل ،تعمیر تلویزیون ال ای دی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ ، تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی صنام ، تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ ، تعمیر تلویزیون ال ای دی پاناسونیک ، تعمیر تلویزیون  LCD ، تعمیر تلویزیون قدیمی ، تعمیر تلویزیون ال ای دی ،  تعمیر تلویزیون ، تعمیر تلویزیون ،تعمیر تلویزیون ایکس ویژن ، تعمیر تلویزیون اسنوا ،تعمیرات صوتی و تصویری